AK-MSU1000
MSU voor configuratie tegen lage kosten van transmissiecamerasystemen
Key features of AK-MSU1000
Belangrijkste kenmerken
| Groot 7-type kleuren-lcd-aanraakscherm |
| Masterbesturing van nauwkeurige camera-instellingen voor het hele camerasysteem |
| Seriële en IP-bediening (6x serieel en maximaal 99 camera's via IP) |
| Camera/CCU-informatie-uitgang (1080i) |
| HD SDI Input (Monitoring, 1080i) |
Product galerij
Specifications of AK-MSU1000
Tabel specificaties
| General -> Power Supply | 12 V DC (Power supply from camera: 10 V - 16 V DC) 42 V - 57 V DC (PoE power supply) |
|---|---|
| General -> Power Consumption | 1.6 A (Power supply: 12 V DC) 0.6 A (PoE+ power supply) |
| General -> Operating Temperature | 0 °C to 40 °C (32 °F to 104 °F) |
| General -> Operating Humidity | 90% or less |
| General -> Storage Temperature | -20 °C to 60 °C (-4 °F to 140 °F) |
| General -> Weight | Approx. 4.0 kg (8.82 lb) |
| General -> Dimensions | W 482 mm x H 222 mm x D 81.5 mm (18-31/32 inches x 8-3/4 inches x 3-7/32 inches) (Including mounting brackets and dial heights) |