TH-49SQE1
Discontinued
49 inç 4K 500 cd/m² Intel® SDM yuvası
Scroll down
Key features of TH-49SQE1
Temel özellikler
49 inç, 500 cd/m2, ince ve şık tasarımı ve 7/24 çalışma performansıyla 4K
Embedded Wi-Fi and HTML5 browser
İster dikey ister yatay modda esnek ve hafif kurulum
Specifications of TH-49SQE1
Teknik özellikler tablosu
DISPLAY PANEL -> Screen Size49-inch class (48.5-inch / 1232.0 mm)
DISPLAY PANEL -> Brightness (typ.)500 cd/m2
DISPLAY PANEL -> Aspect ratio16:9
DISPLAY PANEL -> Effective Display Area (W x H)1073.8 x 604.0 mm (42.47" x 23.77")