TH-55SQE1
Discontinued
55 cali 4K 500 cd/m² gniazdo Intel® SDM
Scroll down
Key features of TH-55SQE1
Najważniejsze cechy
55", 500 cd/m2, 4K with slim and stylish design and 24/7 operation
4K USB Media Player: eliminates the need for external devices and allows updates via LAN
Embedded Wi-Fi and HTML5 browser
Flexible and light installation either in portrait or landscape
Specifications of TH-55SQE1
Tabela specyfikacji
DISPLAY PANEL -> Screen Size55-inch class (54.6-inch / 1387.8 mm)
DISPLAY PANEL -> Brightness (typ.)500 cd/m2
DISPLAY PANEL -> Aspect ratio16:9
DISPLAY PANEL -> Effective Display Area (W x H)1209.6 x 680.4 mm (47.62" x 26.78")