TH-49SQE1
Discontinued
49-inch 4K 500 cd/m² Intel® SDM slot
Scroll down
Key features of TH-49SQE1
Belangrijkste kenmerken
49", 500 cd/m2, 4K met slank en stijlvol design en 24/7 werking
4K USB-mediaspeler: elimineert de noodzaak voor externe apparaten en maakt updates via LAN mogelijk
Embedded Wi-Fi and HTML5 browser
Flexibele en lichte installatie in portret of landschap
Specifications of TH-49SQE1
Tabel specificaties
DISPLAY PANEL -> Screen Size49-inch class (48.5-inch / 1232.0 mm)
DISPLAY PANEL -> Brightness (typ.)500 cd/m2
DISPLAY PANEL -> Aspect ratio16:9
DISPLAY PANEL -> Effective Display Area (W x H)1073.8 x 604.0 mm (42.47" x 23.77")